Język:

I Ogólnopolski Salon Karawaningowy  podczas Motor Show 2012 stał się faktem!
To był bardzo ważny impuls dla branży  karawaningowej w Polsce.  Po raz pierwszy w Polsce wystawę karawaningową obejrzało ponad 50.000 osób!

Długo czekaliśmy na taką imprezę w Naszym Kraju!

Naszą nowością Motor Show 2012 był wyjątkowo ekspozycyjny i ergonomiczny dedykowany wszystkim miłośnikom aktywnego wypoczynku.  Kamper ROMER! Mamy nadzieję, że przeżyliście Państwo niepowtarzalną i obiecującą okazję spotkać się z produkcją polskiej firmy ,z tradycją popularyzacji caravaningu w Polsce, która wciąż produkuje przyczepy i akcesoria – słowem WSZYSTKO ,co dzisiaj w dobie rozwoju karawaningu jest niezbędne do kultywowania tej formy spędzania wolnego czasu! Nasze najnowsze, dziecko i jedyna w Polsce! TO dzisiaj najlepsze i najtańsze w branży karawaningowej. co mogło powstać  w Polsce!!!

Nie zapomnieliśmy o oczekiwaniach Naszych wspaniałych Konsumentów Rodzimego Rynku! Stworzyliśmy produkt Nasz! I na miarę  zachodnich oczekiwań! Jesteśmy dumni z tego co dzisiaj mamy! Ale zawsze dążymy do spełnienia Państwa oczekiwań! Czekamy na Wasze sugestie! Zawsze będziemy  dążyć do spełniania Waszych Oczekiwań!

Niewiadów team!