Język:

 

Wszystkich chętnych zapraszamy w dniach 8 - 11 maja na Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego w Kielcach „AUTOSTRADA-POLSKA 2012”, na których zaprezentujemy:  

 

1. Przyczepa do przewozu sprzętu budowlanego – (minikoparki, miniwalce).
Bardzo wytrzymała, z regulowanymi najazdami lub trapem i mnóstwem praktycznych uchwytów i mocowań. Polecana firmom z branży budowlanej i drogownictwa. W opcji może być wyposażona w specjalny regulowany dyszel typu "bocian" umożliwia zestawianie przyczep z różnymi rodzajami samochodów (dostawcze, ciężarowe). Typowo praktyczna przyczepa dla praktycznych osób chcących bezpiecznie, szybko i bez kłopotów przewozić sprzęt z miejsca na miejsce nawet w trudnych warunkach terenu.

 

2. Autolaweta
Uniwersalna przyczepa do transportu pojazdów w wersji z najazdami. Pełna podłoga i burty pozwalają na zastosowanie plandeki, co oprócz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, zwiększa jej możliwości funkcjonalne oraz pozwala stosować ją, jako przyczepę bagażowo/ ciężarową. Szeroki zakres DMC (od 1,5 do 3,0t) daje możliwość dopasowania jej do wielu pojazdów.


3. Przyczepa socjalna

 Niewiadów przygotował ofertę z myślą o firmach budowlanych i drogowych. Oprócz tradycyjnych przyczep ciężarowych w skład proponowanego zestawu wchodzą przyczepy socjalne przeznaczone dla ekip budowlanych, wyposażone w węzeł sanitarny i zaplecze socjalne. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza pozwala na wykorzystywanie ich również w innych celach np. jako biura czy podręczne magazynki.
 

 

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr ZB19 w sektorze II