Język:

Wszystkich chętnych zapraszamy w dniach 13-15 kwietnia na Międzynarodowe Targi w Poznaniu „MOTOR SHOW”, na których zaprezentujemy:

1. Kamper „Romer”
Pierwszy polski profesjonalny samochód kempingowy zbudowany na bazie Fiat Ducato z najmocniejszym silnikiem 3,0JTD o mocy 160 KM.
Pojazd ten to realizacja prawie 2 letniego własnego projektu konstrukcyjnego bazującego na doświadczeniu w produkcji przyczep kempingowych i podobnych projektów.
Pojazd produkowany całkowicie w Niewiadowie. Przeznaczony jest dla 4 osób o doskonałej ergonomice wnętrza i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia techniczne znanych europejskich marek. Pojazd spełnia wymogi dyrektyw EU. Obecnie jest na etapie ukończenia procesu homologacyjnego, co nie jest łatwe z uwagi, że jesteśmy pierwszym polskim producentem, który ten proces zainicjował.

2.Przyczepa kempingowa N 520Sport.
Największa przyczepa marki Niewiadów o długości nadwozia 5,2 m zbudowana na jednej osi 1300 kg. Przyczepa jest wykonana z laminatu w technologii sandwich. Przyczepa jest przeznaczona dla 5 osób i posiada wszystkie możliwe opcje wyposażenia. Novum jest elektryczna mata grzejna podłogi. Bogata kolorystyka wnętrza oraz nowoczesne meble nadają jej wysoki standard europejski. Przyczepa przebiła się na rynek fiński i cypryjski, gdzie konkuruje z powodzeniem z wieloma markami zachodnimi.

3.Przyczepa kempingowa N 126NT
To nasz tradycyjny i od lat produkowany model, ale wciąż cieszący się zainteresowaniem rynku Zachodniej Europy. Jedna z niewielu przyczep lekkich w tym segmencie  o DMC 750 kg. Mała, ale doskonale wyposażona, z łazienką, lodówką, ogrzewaniem TRUMA oraz dodatkowo matą grzejną podłogi. W nowej kolorystyce wnętrza 2012. Przyczepa ta jest przeznaczona dla 2 osób i jest aktualnie najlepiej sprzedawanym modelem lekkich przyczep laminatowych na rynku Europy Zachodniej, ale i Nowej Zelandii przeznaczoną dla seniorów i młodych.

Na 100 m2 nie sposób zaprezentować wszystkiego. Ale uważamy, że przedstawimy reprezentatywne modele naszej oferty wyrobów przeznaczonych do uprawiania karawaningu.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko nr 3 pawilon 3.