Język:

Choć pewnie nie wszyscy wiedzą, Niewiadów jest jednym z najstarszych producentów "małego" AGD w Polsce. Jeżeli pamiętacie Państwo z dzieciństwa młynki do kawy lub roboty to z dużą pewnością mogły być to wyroby naszej Spółki. Obecnie sztandarowym hitem Niewiadowa, jest Suszarka do produktów spożywczych. Za  jej pomocą w łatwy sposób wysuszycie grzyby, warzywa, owoce i zioła tak aby zgodnie z naszym hasłem móc się cieszyć smakiem lata w miesiącach kiedy nam go najbardziej brakuje.
Na czym polega suszenie?
Suszenie to po prostu odwadnianie. Dzięki odparowaniu ok. 70 % zawartej w owocach i warzywach wody, produkty wciąż zachowują swoją trwałość. W wyniku parowania wody następuje koncentracja składników znajdujących się w owocach i warzywach, dzięki czemu między innymi suszone produkty są zawsze słodsze od świeżych.
Zdrowie
Jeśli prawidłowo wysuszymy nasze letnie zbiory, to w pełni zachowają one wszelkie biopierwiastki, garbniki, kwasy i karoten oraz co bardzo ważne dla pracy naszych jelit – błonnik i pektyny. Ich walory smakowe i zapachowe również pozostaną bez zmian.
Nasz produkt możecie Państwo kupić w sklepach na terenie całej Polski lub zamawiać telefonicznie pod nr tel. 44 719 20 00 wew. 235 lub e-mailem: sklep@niewiadow.pl

CENA typ 972.04 NOWOŚĆ!
Suszarka typ 972.04 (4 przezroczysta sita o wysokości 5 cm) - 127 zł.


Teraz jeszcze łatwiejsze sterowanie dotykowe!

CENY:
Suszarka typ 970.01PP (4 białe sita o wysokości 5 cm) - 115,00 zł
Suszarka typ 970.01PC (4 przezroczyste sita o wysokości 5 cm) - 120,00 zł
Nie zaomnijcie zapytać Państwo o inne nasze produkty!

                 
Suszarka typ 970.01 PC. Naszymi atutami są:
- największa na rynku wysokość sit - co eliminuje konieczność uciążliwego krojenia produktów na mniejsze kawałki,
- pojemna- sita przezroczyste lub białe w dwóch różnych wysokościach- sprawdź model- (pojemność 8 lub 11litrów w zależności od ich rodzaju), mozliwość powiększania o dodatkowe piętra,
- energooszczędna- 2 stopniowa regulacja mocy,
- bezpieczna - podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem,
- trwała - 3 lata gwarancji,
- łatwa w obsłudze,
- najlepsza jakość- produkowana w Polsce z najlepszych komponentów.